Vítejte na webu Ubytování-Budějovice.cz


Projíždíte městem a potřebujete si odpočinout na pár dní, anebo jste studující, a nedali vám kolej? Nezoufejte. Zajistíme vám ideální ubytování dle vašich představ. Nabízíme levné, kvalitní a komfortní ubytování nejen pro studenty.

Naše ubytovací zařízení je nově zrekonstruované v roce 2009. Veškeré vybavení a zařízení pokojů a apartmánů je zcela nové.

Jedná se o ubytování v pokojích hostelového typu. Nabízíme ubytování v 17 plně zařízených pokojích. Pokoje hostelového typu mohou využít kompletně zařízenou kuchyni, samostatné sociální zařízení pro ženy a muže. Kompletní zařízení nábytkem - postele, matrace -vše NOVÉ!.

K dispozici je také 12 bytových jednotek - apartmánů. Každá obsahuje pokoj, kuchyň a vlastní sociální zařízení (WC a masážní sprchový box) a internet. Součástí bytů je kompletní zařízení nábytkem - postele, matrace -vše NOVÉ!.

Výborná dostupnost MHD a centra, parkování u domu. V blízkosti najdete dobrá místa k posezení, ale i výtečné restaurace s tradiční kuchyní.

Naše hostely si můžete pronajmout dlouhodobě, ale i na kratší dobu. Ubytování na pokojích nabízíme ideálně po dvou či po třech, ale je možné bydlet na pokoji i samostatně.

V případě zájmu o ubytování či rezervaci nás prosím kontaktujte. Kontaktovat nás můžete telefonicky na tel. +420 725 373 842 nebo emailem info@ubytovani-budejovice.cz

ubytování budějovice karolína